چرا نرم‌افزار مدیریت منابع‌انسانی و برنامه‌ریزی سازمان؟

مهمترین دلیل صرفه‌جویی در زمان سازمان به عنوان مهمترین منبع همه‌ی ماست. انیگما زمانی را که معمولا در مراجعات حضوری و جمع‌آوری داده و گزارشات از زونکن‌های مختلف و بحث و جلسه با پرسنل بر سر حق و حقوق و مانده مرخصی و حق ماموریت و مانند آنها صرف می‌شود را ذخیره می‌کند. یک نرم‌افزار HR مناسب از بروز تعارض و اختلاف نظرات در حوزه منابع انسانی پیشگیری می‌کند. علاوه بر این به جای اینکه مدیر منابع انسانی و مدیر مالی وقت خود را صرف محاسبات و گزارشات دستی کنند، با کنترل مناسب محاسبات و گزارشات ایجاد شده توسط نرم‌افزار به راحتی زمان خود را به امور مهم‌تر و حساس‌تر اختصاص می‌دهند.

 

 

چرا نرم‌افزار انیگما؟

انیگما در بطن عملیات اجرایی مدیریت و برنامه‌ریزی منابع انسانی و سازمان در مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ خارجی و داخلی فعال در ایران خلق شد. یعنی منطبق با نیازمندی‌های سازمان‌های بزرگ و با مطالعه دقیق چالش‌های حوزه‌ی منابع انسانی در ایران و با رویکرد مقیاس پذیری، توسعه پذیری و کنترل پراکندگی جغرافیایی و دورکاری؛ همچن با توجه به خاصیت متغییر قوانین و مقررات سازمان‌ها و افزایش در میزان دستمزد پایه، مالیات و بیمه مشمول و غیر مشمول و کلا تحولات و تغییراتی که در شرایط داخلی و پیرامونی شرکت‌ها بوجود می‌آید، انعطاف‌پذیری لازم را حفظ می‌کند.

در انیگما شما به راحتی از دوباره‌کاری و هر آنچه در فرایندهای مدیریت سازمان و منابع انسانی باعث ناهماهنگی، عدم‌شفافیت، سختی در دورکاری می‌شود به دور خواهید بود. برای ساختن لیست‌های دیجیتال بیمه به هیچ مانعی برخورد نخواهید کرد و جداول حضور و غیاب پرسنل و ماموران در هر نقطه‌ی جغرافیایی پیش روی شماست.

مواردی مانند درخواست مرخصی، وام، تسهیلات، رزرو اتاق‌‌هاو سالن‌ها در سازمان، فیش حقوقی، فرم‌های استعلام و اشتغال در کسری از دقیقه آماده می‌شوند  و به امضای مدیران بالادستی می‌رسد. بدون اینکه نیازی به حضور فیزیکی فرد باشد.

 

درخواست دمو نرم‌افزار مدیریت HR‌انیگما؟

برای هماهنگی در مورد دموی نرم‌افزار اانیگما این فرم را تکمیل کنید:

لطفا شماره تماس را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.

 

 

 

 

contact

سامانه مدیریت منابع انسانی و سازمان انیگما

محصولی از تیم مهندسی  توسعه نرم افزار فدک رایان

تلفن تماس و پشتیبانی: 02175265

Preloader