آشنایی با ویژگیها و امکانات نرم افزار جامع منابع انسانی انیگما

راحتی استفاده

کلیه امکانات نرم افزار جامع منابع انسانی انیگما به راحتی از طریق وب قابل دسترسی و استفاده میباشد و به واسطه طراحی ریسپانسیو آن در تمامی محیط ها از قبیل ویندوز، اندروید، ios و دستگاه های دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و موبایل قابل استفاده است. در طراحی رابط کاربر این نرم افزار به راحتی و سرعت دسترسی توجه زیادی شده و کاربران با هر سطحی از دانش کامپیوتر میتوانند از آن  ستفاده نمایند.

یکپارچه سازی

معرفی هر سیستم و نرم افزار جدید به هر مجموعه در گذر زمان، باعث ایجاد جزایر مستقلی میشود که دارای توانایی محدودی در برقراری ارتباط کارآمد و تبادل اطلاعات با یکدیگر هستند و این امر مانع پویایی و رشد سیستم ها خواهد شد. با در نظر داشتن این چالش، طراحی هسته نرم افزار انیگما به گونه ای انجام شده که امکانات بی نظری در اتصال به سایر سیستم ها بوجود می آورد

 

قابلیت های سفارشی سازی

با افزودن امکانات جدید به هر محصول نرم افزاری امکان پیچیده شدن آن برای کاربران جدید و یا عدم تطابق فرآیندهای درون سیستم با نیاز سازمان بالا میرود و مانعی بزرگ در مسیر رشد آن محسوب می گردد. هسته سیستم نرم افزاری انیگما به گونه ای طراحی شده که بتوان فرآیندهایی از قبیل تایید مرخصی، اضافه کاری و ماموریت و شروط و تعداد قدمهای مورد نیاز برای هر یک را با جزییاتی ب ینظیر سفارشی سازی و به روز رسانی نمود.

 

Picture

داستان خلق انیگما

نرم‌افزار مدیریت منابع انسانی و برنامه‌ریزی سازمان

انیگما را با فرایندهای مورد نیاز برای مشتریان بزرگی مانند تیم سامسونگ ایران توسعه دادیم. بر اساس فرایندهای مورد نیاز سازمان‌ها برای برنامه‌ریزی سازمان طبق قوانین کار ایران فرایندها را بهینه‌سازی و با تحلیلی مبتنی بر مهندسی نرم افزار توسعه‌پذیر و مقیاس‌پذیر انیگما خلق شد. هسته‌ی این نرم‌افزار، برای انطباق با نیازهای مختلف، با قوانین و مقرارات متفاوت، انعطاف‌پذیری بی‌نظیری دارد. بر همین اساس سفارشی‌سازی این نرم‌افزار برای کاربردهای مختلف قابل پیاده‌سازی است.

 

contact

سامانه مدیریت منابع انسانی و سازمان انیگما

محصولی از تیم مهندسی  توسعه نرم افزار فدک رایان

تلفن تماس و پشتیبانی: 02175265

Preloader